Hakkřmřzda - Ko├ž Konferans Koltu─ču - 0212 611 99 99

Kalite Politikam─▒z 
Koç Stil Konferans Koltu─ču olarak hedefimiz, mü┼čterilerimizin ürünlerimize duydu─ču güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede kar┼č─▒layarak, sektöründe öncü ve lideri olmakt─▒r. Markam─▒zla yurt d─▒┼č─▒ ve içinde mü┼čteri güven art─▒rmak dünya markas─▒ olmak. Yeni Markam─▒z , kalite(Kanserojen olmayan) Konferans Koltuklar─▒ üretimde malzemeler kullan─▒lmaktad─▒r. ihracat, kalite ve ürün geli┼čtirme gibi alanlarda gösterdi─či ba┼čar─▒n─▒n yan─▒ s─▒ra Konferans Koltuklar─▒ içinde ya┼čad─▒─č─▒ topluma kar┼č─▒ duydu─ču sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik de─čerlere duyarl─▒ bir üretim stratejisi benimsemi┼čtir.

Hedefimiz; insana ve çevreye de─čer verip, kaynaklar─▒ do─čru seçip planl─▒ kullanarak ula┼čaca─č─▒m─▒za inan─▒yoruz. Mü┼čteri memnuniyetini esas alan Koç Stil Konferans Koltu─ču, mü┼čterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini ┼čekillendirir. ürün kalitesi ve güvenli─čini ön planda tutan firmam─▒z, tasar─▒mdan tüketici kullan─▒m─▒na kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir. 
Konferans Koltu─ču, yönetim sisteminin süreklili─či ve ba┼čar─▒s─▒nda ekip çal─▒┼čmas─▒n─▒n yan─▒ s─▒ra çal─▒┼čanlar─▒n duyarl─▒l─▒─č─▒n─▒n büyük önem ta┼č─▒d─▒─č─▒ bilinciyle çal─▒┼čmalar─▒m─▒z─▒ sürdürmekteyiz. 


Misyon & Vizyon 
Mü┼čterilerimize, daha kaliteli bir ya┼čam için ihtiyaç duyduklar─▒ ürün ve hizmetleri mü┼čteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumlulu─ču bilinciyle sunmakt─▒r. 
40 Y─▒ld─▒r kaliteden ödün vermeden sundu─čumuz hizmetleri; kendi alan─▒m─▒zda ba┼člatt─▒─č─▒m─▒z öncü çal─▒┼čmalar─▒ sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zaman─▒nda sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek ku┼čaklara aktarmakt─▒r.

Copyright ę 2014 Ofis Mobilyalarř | konferans koltu­u | šelik dolaplar
Bu site Metin Pusat TŢMURTAŮ seo hizmeti almaktadřr.
Blog ListŮirketler Ůirketler